21–22 вересня у Києві на території Арт–заводу Платформа вдруге відбудеться міжнародний конвент сучасної поп–культури Comic Con Ukraine 2019. У минулому році фестиваль відвідало понад 20 000 фанатів серед яких поціновувачі коміксів, анімації, кінематографу, відеоігор та літератури. Хедлайнерами фестивалю заявлено голівудських акторів Денні Трехо та Кристофера Ллойда, та співавтора легендарної відеогри  Doom – Джона Ромеро.

1. Найбільший гік–маркет країни

Скоріше за все ви вже маєте світловий меч, звукову викрутку та круту феску, або будь-який інший атрибут вашого улюбленого персонажа. Якщо ж ні, то це саме той шанс, щоб не тільки стати щасливим власником культових речей, але відчути себе справжнім покупцеп/продавцем контрабанди на одній із планет далекої-далекої галактики.

2. Презентації видавців коміксів

Так, все ще існують люди, котрі ходять на кониент заради коміксів, а не тільки через зірок та шоу. Ви зможете потрапити на зустрічі з такими художниками як Брюно Дюамель (Франція) — автор графічної адаптації роману О. де Бальзака «Батько Горіо» та Джон JagoDibuja Герра (Колумбія) — серія стрипів Living with Hipstergirl and Gamergirl.

3. Magic Sword

Цього року саме цей легендарний гурт відвідає Київ. І якщо ви не фанат гри Hotline Miami 2: Wrong Number, то мали б чути їх у трейлері Thor: Ragnarok. Також ви почуєте гурти Violet Raymoor, Timecop1983, ZWYNTAR, Orionix, Nika Lenina.

4. Повнорозмірний 12-метровий винищувач T–65 X–Wing з Німеччини

Без коментарів. Цікаво, чи можна буде в нього влізти?

5. Величезна зона настільних ігор та зона живих рольових ігор — LARP

А також ігрові турніри, квести, офіційні стенди від компаній кінопрокату, ігрових розробників та тематичні фото стенди.

6. Денні Трехо

Ми збираємося зазирнути в очі цьому харизматичному антигерою (не повертається назвати його лиходієм з огляду на його позаекранну діяльність) та запитати чи їв він коли-небудь змій. А також готужмо ряд інших питань.

7. Крістофер Ллойд

Спавжній фанат “Ріка та Морті”! Із ким, коли не з ним потеревенити про їхні суперпригоди! Вже у передчутті побачити кумира дитинства.

8. Джон Ромеро

У редакції є один палкий прихильник цього героя ігрового світу. Тато однієї із авторів. Саме заради нього, котрий мандрував космічними кораблями населеними найгіршими чудовиськами усіх світів, ми зобов’язані взяти афтограф на старенькому диску з початку 00-х.

9. Cosplay

Минулого року ми закохалися у Джона Сноу, потоваришували із кількома Бетменами та намагалися відшукати хоча б одного Локі. І були абсолютно не підготовленими, думаючі, що футболка – це теж костюм. Цього року ми продумаємо образи до деталей. Не те, щоб ми сподівалися на нагороду, але вирушимо на конвент, як Кроулі та Азірафаїл.
Перший в Україні відбір на World Cosplay Summit, що проходитиме в Японії та єдиний в Україні конкурс Dog–Cosplay.

10. Cover Dance–шоу

Яскраве та живе, дуже корейське. Доречі призовий фонд для косплеєрів та танцювальних команд — 100 000 грн.

Що? Comic-Con Ukraine

Де? Арт-Завод Платформа

Коли? 21-22 вересня

У передчутті конвенту Дарія Сухоставець

Показати коментарі 💬Закрити коментарі

Залишити коментар