Напередодні Нового року Дикий Театр вирішив порадувати своїх прихильників постановкою, на яку можна взяти дітей: 29 грудня відбудеться прем’єра казки-мюзиклу “Синя Борода” з новим фіналом і етно-електронною музикою.

Багатого аристократа бояться у місці. По-перше, всіх лякає неприродній синій колір його бороди, по-друге, доля семи його колишніх дружин залишається невідомою. Його чергова обраниця відкриває таємну кімнату замку, і дізнається, що сталось з дружинами. Та ключ з плямами крові – доказ проти себе, який вона не може сховати, і врешті-решт викликає гнів чоловіка, і ризикує стати восьмою колишньою. Та у найвідповідальніший момент заявляються брати, які розрулюють ситуацію.

У такому вигляді цей гостросюжетний трилер відомий дітлахам та дорослим всього світу під назвою «Казка про Синю Бороду». Офіційна дослідницька думка називає трьох можливих прототипів для головного маніяка в творі – напівлегендарний правитель Корнуела – Кономор Проклятий, який за непідтвердженими даними вбивав своїх дружин, щойно вони завагітніють, капітан Жиль де Ре, соратник Жанни Д’Арк, якого стратили за (вже доведено) неправдиві звинувачення у масових вбивствах ритуального характеру, та цілком реальний і безсумнівно негідник – король Англії Генріх восьмий, який страчував дружин за вигаданими звинуваченнями, щойно вони йому набридали. 

Але це все передмова. Дикий Театр вирішив підійти до цієї трагічної казки творчо та…м’яко!

Відтепер, цю захоплюючу історію можна показувати дітям, адже у постановці Дикого не буде таких кривавих деталей, та і середньовічна мораль замінена актуальною. Дорослим і маленьким глядачам пропонують мотиваційну виставу, яка дасть рецепт того, як побороти свої страхи, як повірити в себе та наважитись зустрітись з реальністю. Казка не має залякувати та пригнічувати, і Дикий Театр постарався надати альтернативного забарвлення класичній історії, зберігаючи при цьому основний сюжет. 

Анотація від авторів спектаклю: 

У містечку Н. батьки не дозволяють дівчатам гуляти, як настає темрява, бо є легенда – вночі, містом вештає Синя Борода. Ходить і ходить, і заглядає у вікна. Думає, кого б схопити і вкрасти, щоб стала вона його нареченою! Ніхто не знає хто він і як виглядає, та всі знають що він живе у замку. Щойно вікна спалахують світлом – всі розбігаються по домівках, щоб не потрапити у руки чудовиська. І лише відважна Настя кидає виклик страшній і містичній Синій Бороді.

Коли? Прем’єра 29 грудня 2019, покази 3, 4, 18 січня 2020

Де? Сцена 6 (Довженко Центр, Васильківська, 1)

Квитки:  https://kiev.karabas.com/kazka-horor-sinya-boroda-2

Над проектом працювали: режисер Ілля Пелюк, співавторка Маша Ряпулова, художниці Альона Овраменко та Дар’я Халіна, пластика від Ліди Соклакової, асистентка Валерія Тягун, звук від Наталки Терещак, світло Руслана Березового, продюсери Олексій Ананов та Ярослава Кравченко.

У ролях:

Синій Борода – Михно Костянтин

Мама Насті – Лавська Тетяна

Брат Насті – Скорик Володимир 

Настя- Дейлик Христина

Служан –  Боднар Олександр, 

Ансамбль: Сердюк Анна, Чуприненко Марія, Панкова Олександра, Якименко Альона

Показати коментарі 💬Закрити коментарі

Залишити коментар