Що там по фестивальному літу? Вже придбали квитки, чи тільки придивляєтеся? Дивіться не пропустіть шостий Історичний фестиваль LEGIO HISTORICA

LEGIO HISTORICA регулярно проводиться з 2017 року і об’єднує студентів, викладачів, професійних науковців, реконструкторів і всіх, хто просто любить  історію. Вони вже встигли побувати в інших містах України, а 12 червня запрошують на черговий івент у столиці. Цього разу, з огляду на важливі, хоч і остогидлі всім карантинні обмеження, фестиваль пройде в новому гібридному форматі. На вас чекають різноманітні екскурсії по Києву, онлайн подія «Радіо LEGIO» (куди ж без того онлайну) та Історична вечірка «LEGIO HISTORICA: Reunion Party».

Хочете побувати у Червоному корпусі Київського університету і дізнатися, як жили студенти і викладачі 150 років тому? А може прогулятися стежками таємничої Лисої гори? Чи розібратися, що спільного у ВДНГ і Лаври? Тоді відвідайте одну з десяти авторських екскурсій, що є результатом колаборації з різними науковими і освітніми установами.

«Радіо LEGIO» 

З 10.00 по 15.00 ведучі у студії спілкуватимуться з дослідниками та експертами. Нас найбільше зацікавила лекція “Від Данила Галицького до “старших опєр.ідіотів”. Кумедні історії з архівів КДБ”! Де обіцяють розказати, як КДБ шукало корони Данила Галицького, Ягайла та Ядвіги та як чекісти обвалювали штукатурку у квартирах, встановлюючи “прослушку”.

Історична вечірка «LEGIO HISTORICA: Reunion Party» 

Розпочнеться о 16.00 у музеї “Хата на Пріорці”. Тут ви дізнаєтесь, що ж саме пов’язує Пріорку з Тарасом Шевченком, спростуєте 5 найбільших міфів про традиційну українську кухню та поспілкуєтесь з багатьма цікавими людьми. 

Головною ж подією стане “Дослідницький стендап-батл”. Це щось на зразок популярного в Європі Science Slam (про слем слухайте наш подкаст тут). Змагання між дослідниками, які мають в доступній формі розказати про свої напрацювання. Виступ має тривати не більше 10 хвилин, переможця ж будуть визначати найбільш надійним способом – “шумоміром”. 

Організатори обіцяють, що на вечірці будуть дотримані всі карантинні вимоги.

Коли: 11-13 червня

Вартість запрошення: 200 грн

Завантажити програму: https://bit.ly/2T1V8zC

Де: Музей “Духовні скарби України” (вул. Десятинна, 12); Парк Тараса Шевченка (біля пам’ятника); Музей “Хата на Пріорці” (вул. Вишгородська, 5)

Показати коментарі 💬Закрити коментарі

Залишити коментар