Ернест Гемінгвей вважав, що напої мають бути настільки холодними, щоб келех неможливо було втримати у руці. У таку спеку ми всі не проти одного-двох таких напоїв. Та гучних вечірок! 

Влітку хочеться танцювати на даху всю ніч, кататися на яхті весь день, влаштовувати тур барами міста. Цьогоріч бажання відірватися все ще реалізується оглядаючись на сімейного лікаря. Тому Johnnie Walker та Deinde пропонує цілий набір вечірок на свіжому повітрі. Саме такі вечірки полюбляли письменники та митці золотої доби (хоча кожну добу можна вважати золотою, чом би й ні). Тільки пам’ятайте, що алкоголю має бути в міру, але у достатній кількості.  

Вечірка на баржі

Київ

Що може бути краще влітку за величезну вечірку? Тільки грандіозна вечірка на воді! Танцювати, пригощатися коктейлями та фотографуватися можна досхочу. 

Практично як Скотт та Зельда Фіцджеральди – найяскравіша пара на усіх заходах 1920-х. Будь-яка вечірка, на яку вони були запрошені, перетворювалася на щось грандіозне. І не тільки через те, що вони були цікавими особистостями, здатними підтримати загальну атмосферу свята. Часом вони влаштовували скандали, через які їх виганяли. За Фіцджеральдами скрізь прямувала преса у пошуках сенсацій. Наприклад, одного разу Скотт кинув у герцогиню інжир, заїхав по пиці письменнику Арчібальду Маклішу, перебив купу посуду та зламав паркан у садку. Та вже через три тижні господарі його пробачили, бо всі люблять веселих гостей, здатних розбавити нудьгу.

Мандрівка автобусом з відкритим дахом

Київ

Варіант для тих, хто завжди залишається у русі. Смакувати коктейлі та роздивлятися вулиці міста з другого поверху червоного автобуса можна у компанії нових та старих друзів. Така пригода точно буде згадуватися холодними зимовими днями. 

Вечірка, що не стоїть на місці прийшлась би по душі художнику Джексону Поллоку. Він любив гучні вечірки, міцні напої та швидку їзду на авто. Джексон часто влаштовував вечірки для друзів та знайомих, а потім міг підвозити їх до дому. Не варто тільки діяти як Поллок та сідати за кермо у нетверезому стані. Краще вирушити на вечірку у двоповерховому автобусі з відкритим дахом. 

Бар-тур

Київ та Одеса

У програмі кілька закладів з різноманітними коктейлями Johnnie Walker. За вечір можна не тільки посмакувати різноманітними коктейлями, але дізнатися більше про барну культуру Києва чи Одеси, відкрити для себе нові заклади та завести корисні знайомства із барменами. Організована подорож завершується опівночі, а далі можете чинити як справжній митець.

Френсіс Бекон з усіх розваг завжди обирав «повзком по барах».  За одну ніч у Лондоні вони із друзями могли обходити десятки закладів у Сохо. Звісно, під ранок митець буквально доповзав до дому.

Велика вечірка на даху Гуліверу

Київ

Звісно, що найкращі вечірки у місці проходять на найвищих його точках. Вечірка на крутезному даху центра Gulliver  розпочнеться на заході сонця, тож можна буде піднявши келехи зустріти одну з найяскравіших ночей сезону.

Цю вечірку можна порівняти хіба що зі славетною Black and White Party Трумена Капоте. У 1966 році він завершив свій документальний роман «Холоднокровне вбивство». Продавши права на екранізацію, він вирішив влаштувати найкрутішу вечірку всіх часів. Близько 540 гостей завітали у великий зал готелю «Плаза». Усі вбрані у чорне та біле із масками на обличчі. Музей Нью-Йорка потім забрав усі ці маски у свою колекцію – на стільки вони були унікальними. 

День на яхті по Дніпру

Київ

Мабуть найзакритіший захід з усіх у нашій програмі, адже на яхті не поміститься забагато людей. Запрошуйте найближчих та найвеселіших друзів та готуйтеся до морської подорожі із коктейлями та музикою. Вечірка для тих, хто любить пригоди, вільне плавання та гарну компанію.

Так само, як і Ернест Гемінгвей. Чи знали ви, що він свого часу був одним з членів «Халіганського (або Піратського) флоту»? Для оборони атлантичного узбережжя США та Мексиканської затоки у роки другої світової війни було зорганізовано флотилію з приватних парусних яхт, катерів та риболовецьких шхун. Участь у боротьбі із німецькими підводними човнами брав і Гемінгвей. За штурвалом своєї яхти «Пілар» письменник рік патрулював затоку. Жодне вороже судно не пройшло повз. 

Обирайте свою піратську або світську вечірку та купуйте квитки на сайті Deinde 

До вечірок готуються Даша Сухоставець (текст) та Аня Коваленко (дизайн)

Показати коментарі 💬Закрити коментарі

Залишити коментар