Чи можна знайти щось хороше тоді, коли здається, що весь світ руйнується? Ця історія саме про це: не стільки про позитивне мислення, скільки про порятунок життя, творчість та розвиток у будь-які часи.

Про що фільм

Стрічка розповідає про найвідомішого українця в Естонії — легендарного Анатолія Лютюка – дисидента, монаха в миру та художника і його волонтерську місію на Донбасі. Окрім своєї волонтерської діяльності, Анатолій також збирає добрі історії, адже багато років тому дав обітницю знаходити щось добре у кожному дні. У цьому йому допомагає дерев’яний Коник, який стає героєм казок про тварин на війні, написаних за мотивами реальних подій.

Герої

Від самого початку війни Анатолій Лютюк регулярно їздить на Донбас із волонтерськими місіями, передаючи допомогу від Естонії пораненим та постраждалим від бойових дій мешканцям «сірої зони».

Дерев’яний Коник — мовчазний, але незамінний супутник Анатолія у подорожах на Схід України. Художник зробив іграшку в Карпатах з гілки місцевого дерева.


Автори

Денис Страшний  та Уляна Осовська – режисери та продюсери фільму. Вони познайомились на хвилі Революції гідності й відтоді створюють документальні фільми разом. 

Документальна зйомка чергується у фільмі з анімацією, яку виконали Ridni Animation: Родіон і Марія Шуб та Мара Забашта. 

Прем’єра  фільму відбудеться у середу, 8 вересня, о 19:00, в кінотеатрі «Жовтень». Фільм «Казка про Коника» презентує знімальна група.

У всеукраїнський прокат фільм виходить 9 вересня. 

Показати коментарі 💬Закрити коментарі

Залишити коментар