Можемо сперечатися та робити ставки, що цієї осені на вас чекають великі подорожі та пригоди. І хоча до зими лишилося вже менше 80 днів, ви все одно встигнете здійснити (майже) навколосвітню подорож.

Після публікації роману Жуля Верна «Навколо світу за 80 днів» у 1873, багато хто намагався повторити подорож Філеаса Фоґґа. Редакція Cedra запрошує у подорож вечірками від Johnnie Walker та Deinde!

Big bar tour Kyiv

Розпочали свою подорож герої Жуля Верна з Реформ-клуб. Цей джентльменський клуб для обраних знаходиться у центрі Лондона та функціонує з 1836 року (з 1981 р членами можуть ставати жінки). Він став основою для появи нової реформістської партії. Свого часу його членами стали Вінстон Черчілль, Артур Конан Дойл, Скотт Фіцджеральд і багато інших відомих людей.

Сучасні ж мандрівники розпочинають з крутих барів Києва. Бармени обіцяють стати справжніми провідниками у пригоді, пригощати коктейлями від Johnnie Walker та розважати у подорожі. У цей вечір ви побуваєте у 4 барах разом із 4 барменами, зможете скуштувати 5 різних коктейлів, та ризикуєте зустріти багато цікавих подорожніх 😉 

Вйо на бар-тур з Deinde та Johnnie Walker!

Коли: 1, 8 та 22.10

Квитки тутhttps://deinde.com.ua/tours/bigbartour/

Odesa big bar tour

У 1989 році розпочалося телешоу Around the World in 80 Days, де ведучий Майкл Пейлін прямував маршрутом Філеаса Фоґґа, намагаючись використовувати види транспорту, описані у книзі. Це потяги, вітрильні шхуни, санчата з вітрилом, пакетботи – поштові пароплави та, навіть, слони. Завершив він подорож за 79 днів і 7 годин. 

У 2017 році Марк Бомонт, британський велосипедист, натхненний Верном, вирушив на велосипеді навколо світу. Він завершив подорож за 78 днів, 14 годин і 40 хвилин. Бомонт побив попередній світовий рекорд у 123 дні.

Швидкісні вітрильні перегони«Кубок Жюля Верна» (Jules Verne Trophy) виникли у 1984 році. Ідея належить французькому яхтсмену Іву Корне, який визначив, що здійснити навколосвітню подорож на яхті за 80 днів можливо при середній швидкості переміщення в 11,5 вузлів. А вже 1993 року з’явився перший переможець – за 79 днів 6 годин 15 хвилин і 56 секунди француз Бруно Пейрон обійшов світ на катамарані Commodore Explorer.

Ми ж вирушаємо в Одесу! Морське повітря та бари так і спонукають поринути у пригоди. Смачні коктейлі з віскі, одеський колорит та жарти обіцяють незабутні вихідні. Ми побуваємо у 3 барах, зустрінемо 3 барменів та зможемо скуштувати 4 коктейля.

Бар-тур біля моря з Deinde та Johnnie Walker обіцяє бути незабутнім навіть восени!

Коли: 25.09, 9.10, 23.10

Квитки тутhttps://deinde.com.ua/tours/bigbartour-odesa/

KEEP walkingquest & party

Єгипет, Індія, Китай, Японія, Америка та знову Англія – таким був шлях Філеаса Фоґґа та Паспарту у книзі. У 19 столітті усі ці місця ще здавалися загадковими та недослідженими для середньостатистичного європейця. Та й для героїв це був ще той квест. Хоча Жуль Верн був далеко не першим, хто описав такого роду подорожі. Спочатку італійський мандрівник Джованні Франческо Джемеллі Карері написав у 1699 році книгу “Подорож навколо світу”. Її французький переклад міг слугувати натхненням для Верна.

Ми ж вирушимо у секретне місце для пошуків відповідей на зовсім інші запитання. Загадки, коктейлі від Johnnie Walker та вечірка чекають. Квест у барі – такого у нас ще не було! Готуємося пройти всі випробування та насолодитися вечором у прекрасній компанії.

Коли: 2.10, 16.10

Квитки тут: https://deinde.com.ua/tours/keep-walking/

KEEP laughingstand-up show

Завершити навколосвітню подорож без почуття гумору та добрих жартів просто неможливо – можна померти від нудьги ще на півдороги. Наприкінці історії Філеас Фоґґ та Паспарту поспішають до Лондона, але трапляється прикрість і вони прибувають на місце на 5 хвилин пізніше. Фоґґ визнає, що програв. На наступний день Паспарту виявляє, що вони опинилися вдома на день раніше, ніж очікувалося. Перетнувши лінію зміни дат* із заходу на схід. Фоґґ «виграв» одну добу, а разом з тим і парі. 

Ми ж обіцяємо не тільки англійський гумор, але ціле stand-up шоу. Жарти, музика, коктейлі – все, що треба для ідеального недільного вечора та завершення навколосвітньої подорожі. 2 години сміху, 4 коктейлі від Johnnie Walker та передчуття нових пригод! 

Коли: 10.10, 24.10

Квитки тутhttps://deinde.com.ua/tours/keep-laughing/

Пам’ятайте, світ набагато більший ніж здається, навіть під час пандемії. So just KEEP WALKING!

#keepwalking

* умовна лінія на поверхні Землі навпроти Гринвіцького меридіана, при перетині якої дата змінюється на один день вперед або назад.

Показати коментарі 💬Закрити коментарі

Залишити коментар