Нещодавно Едріан Броуді засвітився у якості амбасадора шотландського бренду Johnnie Walker, не лише заговоривши українською, та іншими мовами (залежно від країни розповсюдження), а й заміксувавши музику для рекламного ролику. Рекламна кампанія Keep Walking нагадала редакції Cedra про самобутній талант актора та його вражаючу фільмографію. 

Кількість кіноробіт характерного Едріана вже давно перевалила за 50, і майже третина з них – екранізації літературних творів. Згадаймо разом, за які стрічки ми полюбили Броуді і дізнаймося, як добре ми їх насправді знаємо.

0%

Едріан Броуді є одним з улюбленців режисера Веса Андерсена. У головній чи другорядній ролі, його образи закарбовуються у пам’яті і одразу виринають при згадці про «Готель гранд Будапешт» або «Потяг на Дарджилінг». Натомість у «Фантастичному містері Фоксі», знятому за однойменним романом Роальда Дала, ми можемо почути лише його голос (як, власне і інших акторів касту). То хто ж з мешканців лісу говорить голосом Едріана?

Correct! Wrong!

Психологічний трилер «Піджак» частково був заснований на романі Джека Лондона «Міжзоряний мандрівник», опублікованому у Великобританії під назвою «Піджак». У фільмі герой Броуді був ветераном Війни в Затоці, а у романі Лондона – університетським професором. Яку дисципліну викладав оригінальний персонаж Лондона?

Correct! Wrong!

Крім повнометражного кіно Броуді знімався і в серіалах. Один з них, знятий за біографією відомого ілюзіоніста «Гудіні. Мозок у кайданах: психоаналітичний портрет», називали справжнім кам-беком для актора. А чи пам’ятаєте ви, як найвідоміший «утікач» всіх часів Гаррі Гудіні насправді помер?

Correct! Wrong!

Байопіки займають особливе місце в фільмографії Броуді. Один з них, заснований на бестселері «Білявка» Керол Уотс, вийде на широкі екрани у 2022 році. Про яку відому білявку йтиметься в екранізації?

Correct! Wrong!

Фільм режисера Найта Ш’ямалана «Таємничий ліс», де Броуді зіграв хлопця із затримкою розвитку, був звинувачений у плагіаті підліткового роману «Втрачаючи час» американської письменниці Маргарет Хеддікс. Спільним для обох творів була, зокрема, головна інтрига – пуританське село насправді існувало у сучасності, а не у 18-му столітті. Та чи пам’ятаєте ви, з якою метою було засноване страшне поселення?

Correct! Wrong!

У новому серіалі-хорорі «Чепелвайт», екранізації оповідання «Втрачений Єрусалим» Стівена Кінга, Едріан Броуді грає невтішного вдівця і батька, що починає нове життя в повному забобонів та драми маленькому американському містечку у середині 19-го століття. У якому штаті відбуваються події?

Correct! Wrong!

Фільм «Піаніст», що став оскароносним для Броуді, який до того з’являвся на екрані здебільшого у другорядних ролях та незалежному кіно, був заснований на мемуарах композитора Владислава Шпільмана. Роман Поланскі зняв фільм через два роки після смерті Шпільмана, та запозичив не лише факти біографії автора, а і свої власні дитячі спогади. Адже сам режисер жив у:

Correct! Wrong!

Епічна воєнна драма «Тонка червона лінія» 1998 року – це екранізація однойменного роману Джеймса Джонса. Відома байка про те, що безліч акторів зі списку А, отримавши сценарій, на перебій пропонували свої послуги задарма, створюючи величезну конкуренцію і очікування виходу фільму. Едріан Броуді, попри те, що таки потрапив у каст, був вкрай засмученим після перегляду театральної версії. Що так засмутило актора?

Correct! Wrong!

Тест Johnnie Walker: Чи дивилися ви фільми з Едріаном Броуді?
"Зелений" новачок, або Johnnie Walker Green label

Ну ж бо, зізнавайтеся! Невже ви дивилися тільки "Кінг Конга"? Ну може ще "Піаніста" чи "Готель "Гранд Будапешт"? Ви багато пропустили! Пропонуємо вам закупитися Johnnie Walker Green label та провести кілька вечорів у компанії пана Броуді.
Золота середина, або Johnnie Walker Red label

Золота середина: ви знаєте, у яких екранізаціях грав Едріан Броуді. Можливо, навіть дещо прочитали. Але немає межі для вдосконалення своїх знань! Радимо розлити у келихи Johnnie Walker Red label та увімкнути, скажімо, "Гудіні. Мозок у кайданах: психоаналітичний портрет".
Ви бачили все, або Johnnie Walker Double Black

Здається, що вам лишилося тільки дочекатися байопік про Мерлін Монро у 2022 році. А поки що можете передивитися класику з Едріаном Броуді у головній ролі смакуючи, скажімо, Johnnie Walker Double Black

Keep walking з Джонні Волкером та Едріаном Броуді!

Показати коментарі 💬Закрити коментарі

Залишити коментар