Дракула давно перестав бути просто головним антагоністом роману Брема Стокера. Впевнено зійшовши з його сторінок, він перекочував у світову поп-культуру і посів чільне місце серед загальновідомих образів, які значно переросли свої оригінали і почали власне генеалогічне дерево героїв та асоціацій. 

«Дракула» є одним з найчастіше екранізованіших та адаптованіших романів за всю історію людства. Тож логічно, що для більшості з нас візуальний образ найвідомішого вампіра всіх часів буде прив’язаний до одного з його екранних втілень. Імпозантний Дракула Бели Лугоші, страшний граф Орлок Макса Шрека, чи люблячий батько та дідусь Драк з «Готелю Трансильванія» – во істину у кожного він свій. 

В очікуванні Хелловіну (та книжкового клубу) пропонуємо дізнатись, який Дракула пасуватиме саме вам!

Сьогодні ви прокинулись:

Яка ваша головна вампірська суперсила?

Ваш найстрашніший сон:

Все, про що ви мрієте:

5) Дощовими холодними вечорами, коли вам стає особливо сумно та ностальгійно, ви:

Ви поїхали подорожувати:

Чим би ви займались, якби захотіли працювати?

Ваш найкращий друг:

Ви нарешті вирішили зізнатись їй/йому в коханні. Найкращим подарунком-освідченням буде:

Смерть постукала у ваші двері під виглядом Ван Хелсінга, ваші дії:

У фільмі про вас, вас зіграє:

Саундтрек до вашого життя:

Тест: Який ви Дракула?
Влад III, Наштрикувач

Ваше життя - це суцільна боротьба. Дисбаланс між роботою та особистим псують ваш характер, а ваші успіхи пояснюються оточуючими не інакше як «угодою із дияволом». Чутки і плітки настільки вкорінились, що на доведення протилежного у вас немає ні сил, ні бажання. Не сподівайтесь бути виправданим невдячними нащадками, і розслабтесь, ви заслужили на свій відпочинок. Тільки не в Туреччині.
Старий фетишист - Дракула Гері Олдмена («Дракула» 1992)

Привиди вашого минулого не дають вам рухатись далі і адаптуватись до нового світу. Ви пропустили момент, коли ваша любов перетворилась на манію, а невинні захоплення на фетиш. Можливо колись вас і вважали романтиком, та ваша одержимість і нав’язливість відлякали всіх потенційних друзів та партнерів. Настав час спрямувати свій розум, здібності та харизму у інше русло, поки ще є що спрямовувати.
Лицар з розбитим серцем - Дракула Люка Еванса («Дракула» 2014)

Вірний своїй сім’ї, своїм принципам і своїй країні – ви не зупинитесь ні перед чим, аби відстояти свої інтереси. Ваші методи далеко не завжди виправдані, і частенько псують вам життя, та переконати вас задуматись – місія нездійсненна. Пам’ятайте, що герої частенько гинуть через власні дії, а відродитись – виходить не у всіх.
Ходячий стереотип - Дракула Бели Лугоші та Крістофера Лі («Дракула» 1931 та «Дракула: князь темряви» 1966)

Імпозантний та витончений – вас можна легко сплутати з дворецьким. Ви гарно володієте своїми емоціями, а ваше холодне серце може розтопити лише оперний спів. На жаль, вашу галантність часто сприймають за консерватизм, а ваша сліпуча краса робить всіх інших негідними вашої уваги. Проте стережіться: іноді варто дивитись під ноги, аби не перечепитись через власний плащ.
Монстр, що крадеться вночі - Граф Орлок Макса Шрека («Носферату. Симфонія жаху» 1922)

Імпульсивний і вразливий, ви ніяк не можете знайти себе. Часто від ваших пошуків та нав’язливих ідей страждають оточуючі, і навіть близькі вам люди. Душевні муки та самокопання відбиваються на вашому самопочутті, а воно в свою чергу – на зовнішньому вигляді. Вам стало важко приймати себе і ви зриваєтесь на близьких з подвоєною силою. Можливо, настав час звернутись до спеціаліста?
Зразковий сім’янин - дідусь Драк («Готель Трансильванія» 2012)

Ви вже не в тому віці, аби ганяти юних румунок в корчму і назад. Настав час «остепениться». Ви цілком задоволені своїм статусом вампіра сімейного… та часом, коли місяць особливо блідий, а вітер приносить ледь вловимий аромат шашликів, ностальгія бере своє і ви виходите з друзями лякати самотніх перехожих своїми кнопковими телефонами. Знайдіть якесь хобі. Книжковий клуб, наприклад.
Дракула з хелловінської вечірки

Весь світ для вас - це одна велика вечірка. Вам важлива думка оточуючих, хоча весь ваш вигляд говорить про протилежне. Ви вперто переконуєте себе, що просто розважаєтесь, і можете скинути маску у будь-який момент, та вам не хочеться цього робити, адже те, що під маскою, вам не особливо подобається. Можливо, настав час зрозуміти, що ви відбиваєтесь у дзеркалі, і нарешті познайомитись зі своїм відображенням.
Зірка мюзиклу - Дракула Бруно Пелетьє (мюзикл «Дракула: між любов’ю та смертю» 2006)

Ваша душа співає і ви не бачите причин її стримувати. Завжди ефектна поява, яскравий образ, і голос, що може переконати будь-кого сісти у вашу карету – ви головна зірка цього шоу. Та варто лише співрозмовникові відвести погляд, чи не засміятись із вашого жарту – все пропало! Із такою ж самою пристрастю ви катуватимете себе сумнівами і опуститесь у найтемніші глибини депресії. Можливо, вам варто перейти з кров’яної на енергетичну дієту?
Меланхолік на стилі - Дракула Річарда Роксбурга («Ван Хелсінг» 2004)

Все, чого ви хочете, щоб вашу ОТГ покинули всі порушники спокою. Невеличкий будиночок на скелі, двійко-трійко дружин, Ігор-на-всі-руки, ну і діточок, як на небі зірочок – хіба це не мрія? Та слава короля вечірок продовжує притягувати до вас колишніх однокласників та дітей маминих подруг, чиї шляхи та погляди вже давно розійшлись із вашим. Спробуйте крайній охоронний засіб - позичте їм грошей.
Потенційна жертва Дракули

Коли сонце сідає, кров пульсує у ваших скронях, а серце починає битись частіше. Ви відчуваєте, що готові приєднатись до створінь ночі! Та чи готові створіння ночі, аби ви приєднались до них? Пам’ятайте: після зустрічі із хазяїном у вас буде декілька митей аби переконати його перетворити себе на вампіра, а не на гуляш. Або Ренфілда. І гуляш вже виглядає не таким поганим варіантом!

Показати коментарі 💬Закрити коментарі

Залишити коментар