За день Хелловін, а у вас в офісі, у друзів чи ще де-інде заплановано вечірку. Купувати щось спеціально до свята вам не хочеться, як і виділятися та прийти без костюму. Ми підібрали для вас 8 героїв книжок, які стали жертвами або самі вчинили щось страшне і при цьому були вбрані настільки просто, що ви можете знайти такий самий прикид у своїй шафі.

Рухатимемося від найпростішого

“Американський психопат” Брет Істон Елліс

Патрік Бейтман

Ви багатий та успішний? Вимушені ходити на роботу у костюмі? Урізноманітніть свій стиль, взявши із собою, скажімо, сокиру. Завжди можна “розіграти” карту серійного вбивці (вони часто не виділяються з натовпу. Але наш герой навіть дуже виділяється.

Костюм: костюм із краваткою, сокира, можна опційно урізноманітнити прозорим дощовиком та літрами крові

“Привид будинку на пагорбі” Ширлі Джексон

Теодора Крейн

Яскрава та богемна героїня, у одній з екранізацій її грала Кетрін Зета-Джонс, одна з 5 дітей сімейства власників будинку з привидами. Вона не лиходійка, а скоріше яскрава героїня. Пропонуємо поборотися із привидами та приміряти її образ.

Костюм: яскравий макіяж, можна вдягти звичайні джинси та кофтину та урізноманітнити вбрання чорними шкіряними рукавичками. У кіно та серіалі героїня вбиралася у благородні темно-сині та марсалові кольори.

“Інтерв’ю з вампіром” Енн Райс

Вампір Лестат

Що б вам розповів вампір на інтерв’ю? Скоріше за все будь-який нормальний вампір вас би просто з’їв. І він би точно був шикарно вдягнений, якщо це вампір Енн Райс, звісно. Лестат без жодних докорів сумління вбиває сотні людей, робить, що хоче і живе як йому подобається. Цікаво, що у різних романах авторки, його характер дещо змінюється. У екранізаціях – це ніби завжди різний герой.

Костюм: Чорні брюки та старомодна біла сорочка з широкими рукавами чи воротом (якщо є сорочка з жабо, то це взагалі ідеальний варіант). Зберіть волосся стрічкою, розмажте червону помаду, ніби щойно їли бургер. Вуаля – костюм готовий. Можна навіть без ікл.

“Кораліна” Ніл Гейман

Інша мама/тато

Який ваш найбільший дитячий страх? Чи задумувалися ви над тим, чи справді ваші батьки – це ваші батьки? А що якщо ні? Якщо це чужі люди, що зрештою хочуть вас з’їсти? Сподіваємось, що такого психозу у вас не було. Кораліна ж пройшла через маленькі двері та опинилася у іншому світі, де у неї зовсім інші, доволі страшні батьки. Особливо мати.

Костюм: сукня або светр з джинсами, за можливості чорна перука-каре, два чорних ґудзика замість очей.

“Керрі” Стівен Кінг

Карієтта «Керрі» Вайт

Дівчина-підліток шістнадцяти років, стримана, сором’язлива та нерішуча, з самого дитинства зазнає переслідувань та нещадних насмішок своїх однокласників. До того ж, Керрі є жертвою поганого поводження власної матері — Маргарет Вайт. Якщо ви уявляли, як підриваєте голови усім, хто вас ображав, то вам сюди. Прекрасний та дуже хелловінський персонаж.

Костюм: вечірня, типу випускна, сукня, облитися червоною фарбою. Час від часу можна верещати та розмахувати руками.

“Чарлі та шоколадна фабрика” Роальд Дал

Віолетта Бореґард

Одна з найбільш неприємних героїнь книги. Вона цілеспрямована та вперта, увесь час жує жуйку, смакує експерементальну, не дослухаючись до інших, та отримує свій урок.

Костюм: сучасна екранізація пропонує вбратися у тотал-синій, ми ж наголошуємо, що ви маєте щось жувати!

Детективи 20-го століття

Вбивця-дворецький

Вбивця-дворецький – кліше, яке з’явилось внаслідок хвилі популярності детективного жанру, а саме після того, як відома американська “Агата Крісті” – Мері Райнхарт написала роман-бестселер “Двері”, де вбивцею, звісно, був дворецький. Річ у тім, що Мері дуже потрібні були гроші на лікування, і вона (за власними ж словами) написала цей роман нашвидкоруч, порушивши відомі “Двадцять правил написання детективних історій” ван Дайна, зокрема одинадцяте правило – “вбивцею не може бути прислуга, адже підозрювати її природньо” (не забувайте, це початок 20-го століття).

Костюм: смокінг або фрак, білі рукавички. Або ж просто костюм з піджаком та жилетом. Та, звичайно, зверхній погляд.

“Макбет” Шекспір

Віщі сестри

Для цього костюму вам знадобляться ще дві подруги. Варіацій безліч, але головне, щоб вас було троє і ви були в одному стилі. Три відьми були героїнями ще античної міфології. Віщунки, що бачать минуле, теперішнє та майбутнє. Вони мандрують у часі з історії у історію, завжди залишаються прекрасними та загадковими, навіть коли старі та не красуні. Ну і завжди залишаються разом.

Костюм: ще дві подруги/друга (вас має бути троє), вберіться у чорне, або у будь-які інші темні кольори. Якщо є, вдягніть чорні капелюхи (не обов’язково із загостреним кінчиком). Залишайтеся разом протягом всієї вечірки.

Показати коментарі 💬Закрити коментарі

Залишити коментар